Vede Nikola Bartková

Taneční skupina

 A tak dále...

Vystoupení skupiny

31.5 Brandýs n. Labem

15.4 Kolín

   1.10.2008   V klubu tance došlo k výměně lektorky. Monika bohužel z časových důvodů nestíhala a tak na její místo přišla lektorka nová, Nikola Bartková. Monice moc děkujeme za její práci se skupinou A tak dále. Nikole přejeme mnoho zdaru.

koordinátor NZDM Zvonice Jarda

 

31.5.2008 

Hopsa hejsa do Brandejsa

  V sobotu 31. 5. ráno jsme vyrazily s dívkami z taneční skupiny „A tak dále“ na akci Hopsa hejsa do Brandejsa. Počasí bylo nádherné a všechny jsme se těšily na zajímavě strávený den. Monika měla v živé paměti předchozí Hopsa, kde se všem moc líbilo, protože vystoupení bylo úspěšné a o všechny tanečnice bylo dobře postaráno, hned po příjezdu dostali informaci, v kolik hodin kdo vystupuje, kde je možnost použít šatny, kde získat vodu a stravenku na chutný oběd.

   Letos bylo všechno trochu jinak. Po příjezdu  nebylo stále jasné, v kolik hodin budou A tak dále vystupovat a nebyli vůbec napsaní v programu. Po hodinovém čekání jsme se dověděly, že máme k vystoupení využít přestávky mezi dvěmi divadelními představeními.

   Mimoto nebylo nabídnuto žádné občerstvení, žádná šatna, dokonce jsme se dověděly, že máme mít CD přehrávač s sebou.

  Skupině bylo řečeno, že bude vystupovat na sluncem rozpálené cestě, nedaleko od jeviště pro divadlo, kde neustále procházely skupinky lidí, samozřejmě i během vystoupení.

   Před vystoupením nám řekli, že si přehrávač můžeme půjčit od skupiny, která vystupuje předtím. Naštěstí pan zvukař, který slyšel, jak nekvalitní je zvuk z přehrávače sám nabídl možnost přehrání na připraveném zvukovém zařízení. Také se podivil, že místo, kde mají taneční skupiny vystupovat není ani nijak ohrazené nebo vyznačené. Zeptal se také, jak se jmenujeme, aby to mohl ohlásit do mikrofonu a upoutal tak trochu pozornost kolemjdoucích.   

   Holky, které se těšily, že si zde užijí také ostatní atrakce a stráví zde příjemné odpoledne, byly po vystoupení tak naštvané, že chtěly být co nejdříve doma.

   Ať již byl letošní organizační výpadek způsoben čímkoli, necítily jsme se na Hopsa hejsa vítaní. Mrzelo nás, že na akci, kde se nabízí možnost dětem, aby předvedly výsledek svého snažení, nevyšli organizátoři tentokrát dětským vystupujícím vůbec vstříc.

 

Katka Valková         

15.4.2008 vystoupila naše taneční skupina v Kolíně na akci pořádané Kolínským deníkem

 

 

O klubu

Taneční klub financuje Nadace O2.

Jedná se o společný projekt o.s. Leccos a Speciální a Praktické školy v Českém Bordě.